Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie działają światła O1

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie działają światła O1

    Olej Mobil1 5W30 full synthetic 4.73L z USA - ILSAC GF-4 ACEA A1/B1, A5/B5 API SM, SL/CF - był ostatnio na allegro po 130 zł

  • #2
    nie działają światła O1

    Witam wszystkich
    Mam bardzo nietypowy problem mianowicie dziś po odpaleniu samochodu i włączeniu świateł , światła nie zaświeciły sie , pozycję sie zaświeciły jednak światła mijania nie , nie ma nawet ikonki od nich na liczniku , jest to dziwne , dodatkowo nie działają manetki przy kierownicy czyli włącznik kierunków oraz włącznik wycieraczek , światła długie o dziwo działają ale tylko przy pociągnięciu manetki do siebie tylko przy mryganiu długimi , jeśli chce je włączyć na stałe czyli pchnąć manetkę od siebie to nie działają , awarie działają też , Panowie pomóżcie bo jestem w kropce sprawdziłem bezpieczniki i wszystko ok co to może być ??????

    Komentarz


    • #3
      Sprawdź przekaźnik od obwodu X. Jak to nie pomoże, to kostka stacyjki.
      Miałem dokładnie taki sam problem. W moim przypadku była to kostka, ale zacząć należy od przekaźnika, bo to on przy odpalaniu rozłącza światła, wycieraczki itp. Po odpaleniu powinien załączyć wszystko na nowo.

      Komentarz


      • #4
        a jak znaleźć ten przekaźnik w którym miejscu on się znajduję ?? dzięki za szybką odp

        Komentarz


        • #5
          W tym temacie wklejałem skan układu przekaźników. Forum - Octavia Club Polska . Są one nad pedałami. Musisz zdemontować taką kratkę. Przekaźnik od obwodu X to jest ten na dole nr 2

          Komentarz


          • #6
            Dzięki wielkie gregor6, twoja podpowiedź mi mega pomogła. Zacząłem od przekaźnika numer 2 jednak w kostce stacyjki jeden styk padł, a po nasmarowaniu wszystko działa. Mimo to jutro będzie montowana nowa kostka Jeszcze raz wielki szacun za podpowiedź

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X